Monitoring użytkowników od Blue Coat

0

Blue Coat Systems wprowadził nową wersję oprogramowania Reporter 9.0, pozwalającego na monitorowanie aktywności użytkowników w firmowej sieci.

Reporter 9.0 służy do monitorowania w czasie rzeczywistym działań użytkowników sieci. Narzędzie analizuje ruch sieciowy, rejestrując jego przebieg przez urządzenia Blue Coat ProxySG i ProxyAV, oraz oprogramowanie WebFilter, czy ProxyClient przeznaczone dla urządzeń przenośnych firmy Blue Coat. Zebrane informacje są prezentowane w formie raportów, które umożliwiają administratorom, m.in. wykrywanie zachowań naruszających bezpieczeństwo. Z wykorzystaniem Reportera 9.0 można śledzić szkodliwe oprogramowanie, profile ruchu sieciowego, sesje użytkowników i proces ich uwierzytelniania. Z programu może korzystać jednocześnie do 50 administratorów.

z wykorzystaniem Reportera 9.0 administratorzy odpowiedzialni za bezpieczeństwo mogą ocenić zagrożenia i śledzić potencjalnie niebezpieczne działania, aby szybko zidentyfikować użytkowników, którzy zostali zainfekowani przez szkodliwe oprogramowanie. Natomiast kierownik działu kadr, dzięki temu programowi jest w stanie określić gdzie i kiedy użytkownicy łączą się z Internetem.

Wersja standardowa Reporter 9.0 jest dodawana do urządzeń z serii BlueCoat ProxySG nieodpłatnie. Wersja Enterprice kosztuje 7 490 dolarów netto, a wersja Premium 24 900 dolarów netto.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ