LEVEL 3 rozbudowuje sieć światłowodową

0

Firma Level 3 Communications, dostawca usług komunikacyjnych opartych na sieciach światłowodowych, poinformowała o najbliższych planach dotyczących rozbudowy swojej sieci w Polsce.

Level 3 zamierza uruchomić nową magistralę światłowodową z Berlina przez Poznań do Warszawy. Przedłużenie magistrali przez Poznań oznacza, że Level 3 obsługuje teraz 46 z największych rynków europejskich i może zapewnić jednolite usługi przesyłu oraz protokołu internetowego z Warszawy i Poznania do Europy Zachodniej oraz na rynki w Ameryce Północnej.

Sieć Level 3 obejmuje obecnie 22 kraje, a usługi oferowane są na ponad 190 rynkach w Europie i Ameryce Północnej. „Polska wciąż jest dla nas kluczowym rynkiem w bardzo ważnym i rozwijającym się regionie” – powiedział James Heard, prezes Europejskiej Grupy Rynkowej Level 3. „Ta rozbudowa sieci światłowodowej łączącej kluczowe rynki Warszawy i Poznania z siecią Level 3 w Berlinie, pozwala zaoferować naszym klientom w regionie kompleksowy i skalowalny zestaw rozwiązań.”

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ