Konferencja: Kompleksowe Systemy Informatyczne GigaCon

0

ITfocus zaprasza na konferencję, którą redakcja objęła patronatem medialnym – 27. marca 2014, Kraków – Kompleksowe Systemy Informatyczne GigaCon.

Co jest niezbędne w czasach rosnących wymagań rynku, konieczności redukcji kosztów i podniesienia jakości usług? Posiadanie systemów, które pozwalają nowoczesnym organizacjom optymalnie wykorzystać posiadane zasoby i skutecznie zarządzać najcenniejszym z nich – informacją.

Rozwiązaniem są Zintegrowane Systemy Zarządzania.

Jeśli chcą Państwo poznać korzyści z wdrożenia tych systemów, porównać ofertę producentów i spotkać ekspertów w tej dziedzinie, zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Niektóre tematy prelekcji:

  • Kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem na przykładzie systemu ISOF ERP i ISOF-Workflow – Marek Paszkowski (Heuthes)
  • Praktyczne metody na udane wdrożenie systemu klasy ERP. Budowanie zaangażowania i motywacja zespołu wdrożeniowego. Identyfikacja ryzyka w projekcie. Etapy wdrożenia na przykładzie Grupy Trakcja – Jakub Żwirek (Grupa Trakcja S.A)
  • Systemy wspierające poprawę produktywności – case study – Krystyna Baj (Polskie Centrum Produktywności)
  • Czy CRM to ściema? Specjalizacja pracy w sprzedaży nadzieją na osiągnięcie obiecanych korzyści z wdrożenia – Jacek Mamot (Niezależny ekspert)
  • Jak wybrać systemy IT wspierające działalność przedsiębiorstwa? – Katarzyna Mrowca (Polskie Towarzystwo Informatyczne)
  • Wyczerpanie prawa w odniesieniu do programów komputerowych. Autorsko-prawne aspekty ochrony programów komputerowych oraz praktyczne skutki orzeczenia Trybunału Sprawiedliwości – mec. dr Marek Bukowski (Bukowski i Wspólnicy Kancelaria Prawna)

Udział w konferencji jest bezpłatny, jedynym warunkiem uczestnictwa jest dokonanie wcześniejszej rejestracji.

Więcej na temat konferencji: http://gigacon.org/ksi/krakow/03.2014

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ