Kompaktowe routery Alcatel-Lucenta

0

Firma wprowadziła na rynek dwa kompaktowe routery, umożliwiające operatorom oferowanie na rzadziej zamieszkałych terenach usług mobilnych i stacjonarnych, które obecnie są dostępne na obszarach wielkomiejskich.

Nowe urządzenia – 7750 SR-c12 i 7750 SR-c4 – należą do rodziny routerów usługowych 7750 Service Router (SR). Prezentowane routery zostały dostosowane do potrzeb podmiejskich punktów obecności w dużych sieciach operatorów, sieci IP/MPLS niewielkich operatorów oraz sieci o znaczeniu krytycznym w firmach i instytucjach sektora biznesowego i publicznego.

Routery usługowe 7750 SR-c12 i 7750 SR-c4 korzystają z procesora sieciowego FlexPath II (FP2) i pracują pod kontrolą systemu operacyjnego SROS, co daje im pełną zgodność z pozostałymi routerami z rodziny SR.

Dzięki sprzętowej obsłudze protokołu IPv6, prezentowane routery SR Alcatela-Lucenta oferują zdolność przełączania na poziomie 90 Gb/s i mogą realizować funkcję routingu brzegowego o przepustowości do 10 GE. Oferują funkcje wysokiej dostępności, takie jak Non-stop Routingu i Non-stop Service, Multi-Chassis-LAG, Multi-link PPP i pełna protekcja MPLS. Obsługują różne typy interfejsów, zarówno starszych (E1, F.R/ATM, cHDLC), jak i ethernetowych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ