Innowacje od środka: OVH zaprasza na World Tour

0

15 grudnia 2015 r. w Warszawie odbędzie się OVH World Tour – unikalna konferencja, podczas której pasjonaci i użytkownicy nowych technologii będą mieli możliwość poznania najnowszych rozwiązań IT ze świata chmury, serwerów dedykowanych, domen czy bezpieczeństwa danych osobowych.

Trudno wymienić tu inne wydarzenie ze świata nowych technologii, które w tak przystępny i efektywny sposób jak OVH World Tour łączyłoby kilka form przekazywania i przyswajania wiedzy o nowinkach technologicznych. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach podzielonych na trzy ścieżki tematyczne:

  • Business/Startup, dedykowanej osobom w rolach biznesowych, zainteresowanym rozwiązaniami wspierającymi biznes, aspektami prawnymi, a także rozpoczynającym swoją przygodę z outsourcingiem IT,
  • Evolution, czyli ścieżka dla osób szukających nowych rozwiązań IT, będących na styku techniki i biznesu. Podczas panelu będzie mowa o nowych produktach biznesowych czy Public Cloud,

Tech, dedykowana osobom z branży IT, administratorom i programistom objaśniająca techniczną stronię usług OVH i rozwiązań wdrażanych przez firmę.
Równolegle do ścieżek tematycznych prowadzone będą laboratoria poświęcone usłudze Public Cloud. Uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego przetestowania usługi. Warto podkreślić, że Public Cloud będzie jednym z wiodących tematów konferencji. Oprócz laboratoriów odbędą się dwie prezentacje na jego temat: biznesowa oraz techniczna, które pozwolą odkryć wszelkie tajemnice tej usługi.

Co ważne, firma nie skupia się wyłącznie na prezentowaniu własnych produktów – OVH World Tour 2015 to również przegląd nowych zjawisk, tendencji i prognoz dotyczących całego rynku domen, serwerów czy gorącego obecnie tematu przechowywania danych osobowych.

Dodajmy, że w imprezie wezmą udział również partnerzy OVH – wśród prelegentów i gości znajdą się przedstawiciele firm Microsoft, Intel, VMware oraz HGST. Udział w imprezie jest nieodpłatny (pod warunkiem wcześniejszej rejestracji), wszystkie szczegóły znaleźć można na oficjalnej stronie internetowej: (https://ovh.pl/20-owt-warsaw).
Udział w konferencji jest nieodpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja https://ovh.pl/20-owt-warsaw

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ