Fujitsu wprowadza klienta FUTRO A300

0

Firma Fujitsu wprowadza na rynek uproszczonego klienta FUTRO A300, który umożliwia przedsiębiorstwom łatwe przejście na przetwarzanie oparte na serwerach. Producent zapewnia, że w porównaniu ze standardowymi komputerami biurkowymi pozwala zmniejszyć koszty posiadania nawet o 80%.

Model Fujitsu FUTRO A300 stanowi argument za modernizacją środowisk komputerowych. Przechodząc ze standardowych komputerów biurkowych na uproszone klienty Fujitsu FUTRO A300, przedsiębiorstwa, bez względu na ich wielkość, mogą zmniejszyć początkowe koszty sprzętu oraz osiągać w całym okresie eksploatacji znaczne oszczędności na kosztach serwisu i energii elektrycznej. Model Fujitsu FUTRO A300 jest również rozwiązaniem dla firm, które planują przejście na środowisko pracy oparte na infrastrukturze wirtualnych pulpitów (Virtual Desktop Infrastructure — VDI).

Fujitsu oferuje całkowicie zautomatyzowane wdrażanie klientów FUTRO A300 i łatwe zarządzanie nimi dzięki pełnej obsłudze przez oprogramowanie do zarządzania Scout Enterprise.

Futuro A300 posiad port DVI-I do pracy z dwoma monitorami oraz obsługę najnowszych systemów operacyjnych do uproszczonych klientów, takich jak eLux RL i Windows Embedded Compact 7. Fujitsu zaznacza, że Fujitsu FUTRO A300 pobiera o 60% mniejszą moc niż tradycyjny komputer PC. Produkt trafi do sprzedaży w lutym.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ