Firewalle nowej generacji dla średnich i dużych przedsiębiorstw

0

FORTINET zaprezentował dwa nowe firewalle nowej generacji: FortiGate-300D i FortiGate-500D, zapewniające wyższą wydajność oraz większą ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami.

Urządzenia FortiGate-300D i 500D zapewniają korzystny przelicznik ceny na jeden gigabit przepustowości oraz funkcje oferowane przez system operacyjny FortiOS, obejmujące:

– System zapobiegania włamaniom (IPS) oraz zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem i wyłudzaniem informacji osobistych;
– Elastyczne filtrowanie ponad 100 mln serwisów WWW w 75 kategoriach treści;
– Pełny monitoring operacji sieciowych oraz szerokie możliwości raportowania;
– Opcjonalny system do wykrywania naruszeń bezpieczeństwa rekomendowany przez NSS Labs.

Urządzenia FortiGate-300D i 500D zostały wyposażone w najnowsze procesory FortiASIC NP6, działające we współpracy z firewallem i modułem VPN. Oferują wysoką wydajność firewalla na brzegach sieci niezależnie od wielkości pakietów, w tym obsługę ruchu IPv4 i IPv6; kontrolę sieci VPN; akcelerację ruchu GRE; zapobieganie włamaniom na podstawie wykrytych anomalii; kształtowanie ruchu sieciowego oraz kolejkowanie priorytetowe.

Urządzenia FortiGate-300D i FortiGate-500D są dostępne w sprzedaży w cenach 10 853 i 15 508 EUR (w pakietach z rocznym serwisem i subskrypcjami wszystkich usług).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ