Ericsson i Cisco strategicznymi partnerami

0

Firmy Ericsson i Cisco ogłosiły podpisanie stategicznego partnerstwa w celu stworzenia sieci przyszłości. Partnerstwo połączy Ericsson i Cisco w obszarach: routing, centra danych, sieci, chmura, mobilność, zarządzanie i kontrola, oraz usługi globalne.

Ogłoszenie o współpracy zostało wsparte szeregiem dodatkowych umów, wliczając globalną umowę o partnerstwie serwisowym oraz umowę pośrednictwa. Strony umowy porozumiały się również w sprawie omówienia polityk FRAND w celu zgody na licencjonowanie patentów z portfolio obydwu firm.

Na mocy partnerstwa Ericsson rozszerzy swój rynek, co ma wygenerować dodatkowy przychód w wysokości powyżej jednego miliarda dolarów amerykańskich (USD) w 2018 roku. Rozszerzenie rynku dotyczy głównie usług specjalistycznych, oprogramowania i sprzedaży produktów Cisco przez Ericsson.

Firmy planują, aby wspólnie dostarczyć swoim klientom dodatkową wartość:
· dostawcom usług: portfolio rozwiązań end-to-end obejmujące produkty i usługi oraz połączony potencjał innowacji przyspieszający tworzenie nowych modeli biznesowych;
· firmom z sektora enterprise: mobilne rozwiązania przyszłości obejmujące bezpieczną architekturę do budowy płynnie działających sieci wewnętrznych i zewnętrznych;
·wykorzystanie połączonej skali i potencjału innowacji obydwu firm dla szybszego wdrażania platform i usług niezbędnych do cyfryzacji państw i budowy Internetu Rzeczy.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ