BT i Dolby poprawiają jakość telekonferencji

0

Firmy BT i Dolby Laboratories ogłosiły wprowadzenie na rynek rozwiązania BT MeetMe z głosem w jakości Dolby, usługi wprowadzającej zmiany w usługach telekonferencji dla biznesu. Usługa dostępna jest również dla klientów w Polsce.

Usługa telkonferencji BT MeetMe z głosem w jakości Dolby oferuje naturalną jakość dźwięku, dzięki której uczestnicy telekonferencji mogą poczuć się, jakby znajdowali się w tym samym pomieszczeniu. To ułatwia rozmówcom skupienie się na omawianych treściach i pozwala uniknąć frustracji związanej z ograniczeniami technicznymi tradycyjnych połączeń telekonferencyjnych.

W ramach testów usługi BT MeetMe z głosem w jakości Dolby, specjaliści firmy BT przeprowadzili ponad 10 tys. audiokonferencji próbnych o łącznym czasie trwania ponad miliona minut. Dziewięciu na dziesięciu uczestników wskazało na zdecydowaną wyższość usługi BT MeetMe with Dolby Voice nad używanym przez nich na co dzień rozwiązaniem audio konferencyjnym.

BT MeetMe with Dolby Voice to usługa rozliczana na zasadach subskrypcji. Można ją zintegrować z istniejącymi już rozwiązaniami do współpracy grupowej. Działa na standardowych komputerach PC i Mac, a do korzystania z niego wystarczają stereofoniczne słuchawki. Co więcej, w prowadzonych przy jego użyciu telekonferencjach mogą brać udział także uczestnicy nieposiadający dostępu do oprogramowania, a korzystający ze standardowej linii telefonicznej. Wkrótce udostępniona zostanie też wersja mobilna, przeznaczona dla użytkowników urządzeń z systemami iOS i Android.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ