Barracuda Networks wymienia bezpłatnie urządzenia na nowe

0

Firma Barracuda Networks, producent wyspecjalizowanych rozwiązań przeznaczonych do ochrony sieci firmowych, uruchomiła właśnie specjalny program dla wszystkich klientów korzystających z rozszerzonego serwisu Instant Replacement.

W ramach programu klienci będą mogli co cztery lata bezpłatnie wymienić każde zakupione rozwiązanie na nowe. Możliwość wymiany urządzeń obejmuje zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów firmy Barracuda.

Warunkiem skorzystania z oferty jest nabycie lub posiadanie rozwiązania Barracuda i opłacanie przez cztery kolejne lata dostępu do rozszerzonego serwisu Instant Replacement. Serwis ten, oprócz standardowego wsparcia technicznego i dostępu do aktualizacji, gwarantuje całodobowe wsparcie techniczne, mailowe i telefoniczne producenta, wymianę (przez producenta) uszkodzonego urządzenia już następnego dnia roboczego i rozszerzoną gwarancję na hardware.

Klienci Barracudy upoważnieni do odbioru darmowego urządzenia będą mogli zatrzymać wymienianą jednostkę przez 30 dni od daty otrzymania nowego rozwiązania. Ma to zapewnić spokojny i komfortowy dla klienta transfer wszelkich danych oraz przeniesienie do nowego urządzenia dotychczas stosowanych ustawień.

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości wymiany urządzeń można uzyskać u partnerów handlowych lub bezpośrednio u polskiego dystrybutora rozwiązań Barracuda Networks, w firmie DAGMA.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ