Avaya z systemem operacyjnym Android

0

Avaya wprowadza na rynek Avaya Flare Experience – rozwiązanie przeznaczone do obsługi komunikacji wideo w czasie rzeczywistym oraz pracy grupowej. Tablet umożliwia nawiązywanie połączeń wideo i głosowych, współdzielenie dokumentów oraz łatwy, intuicyjny dostęp do komunikatora.


Nowa oferta obejmuje zarówno pojedyncze urządzenia, jak i wieloekranowe systemy przeznaczone do wykorzystania w salach konferencyjnych. Nowe produkty zostały zaprojektowane w oparciu o architekturę Avaya Aura, wykorzystującej protokół SIP. Prowadzenie rozmów wideo oraz wideokonferencji jest dzięki temu równie proste, jak prowadzenie rozmów telefonicznych — w obu przypadkach stosowana jest ta sama platforma

Avaya Flare Experience to interfejs użytkownika, umożliwiający dostęp do stron www, połączeń audio/wideo, konferencji, komunikatorów oraz portali społecznościowych, z widocznym statusem użytkownika.
W tym samym czasie możliwe jest także swobodne przeglądanie wybranych dokumentów oraz wgląd w historię połączeń, emaili. Istotną funkcją interfejsu jest jego centralny punkt, który pokazuje aktywne połączenia i bieżącą komunikację. Do zainicjowania sesji komunikacyjnej wystarczy dotknięcie i przeciągnięcie kontaktów z wybranego katalogu do tego obszaru. Klikając na ikonę pod zdjęciem danej osoby, pojawia się okienko dialogowe z klawiaturą, umożliwiające wpisanie wiadomości tekstowej. Rozwiązania Avaya Flare Experience zostały opracowane w oparciu o system operacyjny Android.

Obecnie pakiet Avaya Flare Experience jest dystrybuowany wraz z urządzeniem Avaya Desktop Video Device. Producent obiecuje, że wkrótce dostępne będą wersje dla innych środowisk, między innymi dla komputerów PC, laptopów, tabletów i smartfonów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ