Avaya – nowe narzędzia komunikacji biznesowej

0

Firma wprowadza pierwsze usługi i produkty zbudowane na platformie Avaya Aura. Na polskim rynku pojawią się również nowej generacji rozwiązania do contact center.

Głównym elementem w nowej ofercie jest narzędzie Avaya Aura Contact Center, które poprawia wydajność agentów i jakość obsługi dzięki funkcji zarządzania obsługą klienta (Experience Management). Avaya Aura 6.0 – to nie tylko nowe narzędzia ujednoliconej komunikacji i obsługi contact center, ale także lepsze zabezpieczenia, większa skalowalność i elastyczność oraz wspólne funkcje zarządzania i rozszerzone możliwości wirtualizacji w obrębie całej platformy.

Jest to multimedialna aplikacja do obsługi pracy zespołowej w contact center średniej wielkości. Łączy ona klienta i powiązane z nim informacje z właściwym konsultantem lub specjalistą za pośrednictwem dowolnego trybu komunikacji (połączenie głosowe, wideo, e-mail, chat itd.). Protokół SIP zwiększa efektywność zarządzania obsługą klienta i ułatwia współpracę z nim z wykorzystaniem informacji o dostępności, komunikatorów i innych zaawansowanych funkcji komunikacyjnych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ