Avaya IP Office 9.0 dla średnich firm

0

Avaya zaprezentowała dziś rozwiązanie zaprojektowane pod kątem współpracy i komunikacji w firmach średniej wielkości. Rozwiązanie opiera się na platformie Avaya IP Office 9.0.

Dzisiejsza premiera to część inwestycji o wartości 2,5 miliarda dolarów, które Avaya wydała na przekształcenie się z firmy telekomunikacyjnej na dostawcę rozwiązań softwarowych, które umożliwiają współpracę i komunikację, które są otwarte, mobilne i dostępne w chmurze.

Avaya IP Office 9.0 oferuje:

• Większą prostotę i skalowalność. Oprogramowanie Avaya IP Office 9.0 łatwo i ekonomicznie skaluje się do 2000 użytkowników (poprzednio 1000) w 32 lokalizacjach, zapewniając wyjątkową wartość i niskie łączne koszty użytkowania.
• Wirtualizację. IP Office 9.0 zawiera zwirtualizowane oprogramowanie działające na VMware vSphere 4.x lub 5.x. IP Office może teraz działać na maszynie wirtualnej, na dedykowanym serwerze albo w ich kombinacji, co zwiększa elastyczność, jednocześnie pozwalając klientom dopasować metodę wdrożenia do ich planów i celów infrastrukturalnych.
• Uproszczone zarządzanie. IP Office Web Manager for Server Edition zapewnia skonsolidowany widok administracyjny rozwiązania IP Office obejmującego wiele lokalizacji; wystarczy jednorazowe zalogowanie się pod jednym adresem URL. Web Manager zapewnia dostęp do różnych rodzajów serwerów, a także zarządzanie użytkownikami w skali całego rozwiązania. Upraszcza to zarządzanie, a jednocześnie zmniejsza koszty administracyjne.
• Obsługę oddziałów przedsiębiorstw. IP Office 9.0 zapewnia ekonomiczne opcje wdrożeń w oddziałach przedsiębiorstw: autonomiczne, niezależne lub połączone z siecią Avaya Aura w trybie rozproszonym i scentralizowanym, zarządzane przez Avaya Aura System Manager.

Rozwiązania Avaya do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości składają się na jedną z najbardziej kompletnych ofert w tym segmencie rynku. Oprogramowanie Avaya IP Office można rozbudować o następujące elementy:

• Avaya Video Collaboration Solution for IP Office to niedrogi pakiet, który łączy współpracę wideo z wykorzystaniem komputerów biurkowych, urządzeń mobilnych i pokojowych systemów HD.
• Przełączniki ethernetowe Avaya oferują unikalne funkcje zautomatyzowanej konfiguracji i wymiany, które ułatwiają dodawanie szybkiej i bezpiecznej łączności sieciowej do rozwiązań Avaya dla sektora średnich firm za cenę niższą, niż porównywalne rozwiązania innych producentów.
• Avaya Session Border Controller zapewnia kompleksowe, niedrogie zabezpieczenia do komunikacji zunifikowanej i współpracy w średnich przedsiębiorstwach, w tym bezpieczną łączność zdalną bez korzystania z połączeń VPN.
Rozwiązanie Avaya IP Office do współpracy w przedsiębiorstwach średniej wielkości obsługuje najszerszą gamę punktów końcowych — telefony analogowe, cyfrowe, IP i programowe; komputery PC i Mac; smartfony oraz tablety z systemami Android i iOS.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ