APC udoskonala fizyczne monitorowanie bezpieczeństwa IT

0

Firma zaprezentowała nową generację rozwiązania NetBotz, służącego do monitorowania bezpieczeństwa środowisk IT. NetBotz to rodzina urządzeń sieciowych wykrywających i informujących o ludzkiej aktywności mogącej zagrażać infrastrukturze sieciowej.

Rozwiązanie ma modułową konstrukcję i można jest skalować od małych szaf sieciowych, przez duże centra danych aż po wdrożenia na skalę przemysłową. W nowej generacji produktów NetBotz wprowadzono następujące udoskonalenia:

  • Większe wsparcie kamer – integracja kamer Pelco IP i okablowania CAT5, które pozwala na zwiększenie zasięgu instalacji i integrację z oprogramowaniem NetBotz. Urządzenia monitorujące NetBotz umożliwiają integrację z rozwiązaniem Pelco Integral Digital Sentry Video Monitoring, co pozwala dodatkowo na monitorowanie stanu zasobów IT i łączenie obrazów z kamer.
  • Lepsze zarządzanie okablowaniem – w celu skrócenia czasu instalacji, do urządzeń, modułów i poszczególnych czujników NetBotz stosuje się kable CAT5/6. Z kolei kable USB dla modułów kamer NetBotz zawierają konektory zatrzaskowe, które zapobiegają niezamierzonemu odłączeniu urządzeń.
  • Power over Ethernet – kamer mogą być zasilane przez okablowanie Ethernet.

Centralne zarządzanie w większych wdrożeniach umożliwia InfraStruXure Central. Zawiera takie funkcje, jak monitoring urządzeń w czasie rzeczywistym, zarządzanie nadzorem, raportowanie dostosowane do potrzeb, powiadamianie o zdarzeniach i stanie bezpieczeństwa.

Więcej informacji: www.apc.com.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ