Adapter NETGEAR wzmocni każdą bezprzewodową sieć

0

Mała kostka rozsyłająca Internet po wszystkich pomieszczeniach to nowa propozycja firmy NETGEAR na stworzenie funkcjonalnej i zawsze dostępnej sieci, gdy domowy lub firmowy router zawodzi. Urządzenie wystarczy podłączyć do gniazdka elektrycznego.

Wzmacniacz sygnału WiFi – NETGEAR WN3000RP, zlikwiduje wszystkie „martwe punkty” i podwoi zasięg sieci internetowej w całym mieszkaniu lub biurze. Nowoczesny adapter pokonuje przeszkody i poprawia ogólną jakość sygnału. Niewielki adapter NETGEAR współpracuje ze wszystkimi rodzajami routerów i jest łatwy w instalacji. Nie wymaga konfiguracji poprzez program dostarczony na płycie CD, czy też połączenie kablem Ethernet z komputerem. Wystarczy włączyć go do prądu i jest gotowy do użycia. Diody LED na bieżąco informują, które położenie jest optymalne dla urządzenia. Wzmacniacz zapewnia szyfrowane połączenie poprzez Wi-Fi Protected Setup (WPS) oraz zabezpieczenie, współpracując z każdym standardem bezpieczeństwa: WPA-PSK, WPA2-PSK, oraz WEP.

Nowy produkt firmy NETGEAR współdziała praktycznie z wszystkimi iPad’ami, smartfonami, tabletami i laptopami. W sytuacji, gdy router nie współpracuje z urządzeniami multimedialnymi, takimi jak: konsole do gier, telewizory SmartTV, odtwarzacze BluRay czy DVD, wzmacniacz NETGEAR umożliwi każdemu z tych produktów dostęp do Internetu.

Produkt jest już dostępny w Polsce, jego cena to ok. 260 zł.

Wojciech Urbanek

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ