Tablet EliteBook Revolve od HP

0

Firma HP poinformowała o rozszerzeniu oferty tabletów biznesowych o urządzenie hybrydowe najnowszej generacji. Notebook HP EliteBook Revolve jest wyposażony w ekran dotykowy, który można obrócić, aby umożliwić innym zapoznanie się z wyświetlanymi informacjami, a także rozłożyć, aby przekształcić urządzenie w tablet.

Dzięki hybrydowej konstrukcji komputer HP EliteBook Revolve można dostosować do potrzeb użytkownika ruchem dłoni. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o klientach z sektora korporacyjnego i rządowego, którzy potrzebują płaskiego notebooka oraz tabletu z ekranem dotykowym. Model HP EliteBook Revolve jest wyposażony w procesor Intel Core trzeciej generacji, a także zoptymalizowany pod kątem pracy z systemem Windows 8. Dzięki temu łączy wydajność na poziomie pełnowymiarowego notebooka z elastycznością, jaką daje możliwość szybkiego przekształcenia w tablet z ekranem dotykowym rozdzielczości HD.

Model ten zalicza się do dziewiątej generacji tabletów hybrydowych HP. Ekran o przekątnej 11.6 cala i lekka konstrukcja o łącznej masie 1,38 kg, umożliwiają wygodną i wydajną pracę w terenie. Dysponuje automatyczną regulacją orientacji ekranu, jasności i innych parametrów na podstawie pozycji urządzenia oraz pełnowymiarowa klawiatura z podświetleniem oraz opcjonalny rysik.

Tablet posiada odporną na zadrapania powłokę ekranu Corning Gorilla Glass 2 oraz obudowę wykonana w całości z magnezu. Urządzenie można wyposażyć w opcjonalny dysk SSD o pojemności do 256 GB z technologią Intel Rapid Start, który umożliwia przejście w tryb gotowości w czasie zaledwie 5 milisekund.

HP Revolve jest wyposażony w narzędzia niezbędne działom IT do bezpiecznego wdrażania urządzeń i zarządzania nimi w całym przedsiębiorstwie. Oferuje gamę rozwiązań HP, w tym Active Directory, Client i Data Management, Security i Global Series oraz usługi HP Custom Integration Services.

Firma HP wprowadziła również na rynek nowy moduł HP Multi-Tablet Charging Module, który umożliwia szybkie i łatwe ładowanie i przechowywanie maksymalnie do 10 tabletów z wykorzystaniem jednego gniazda sieci elektrycznej. Moduł ten – przystosowany do eksploatacji w różnych warunkach – umożliwia zabezpieczenie wszystkich zadokowanych tabletów dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu blokującego i odsuwanej pokrywy zamykanej na klucz.

Urządzenie HP EliteBook Revolve będzie w sprzedaży w Polsce w kwietniu 2013 r. Informacje o cenach zostaną opublikowane bliżej tego terminu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ