Panasonic z pierwszym na świecie superjasnym projektorem

0

Panasonic zaprezentował pierwsze na świecie projektory 1 Chip DLP™ z laserowym źródłem światła, zapewniające jasność 6500 lumenów.

Nowe projektory PT-RZ670 i PT-RW630 to uzupełnienie serii Panasonic Solid Shine™. Urządzenia są w stanie pracować około 20 000 godzin bez konieczności wymiany lampy i umożliwiają elastyczną instalację pod dowolnym kątem. Modele PT-RZ670 i PT-RW630 wyświetlają obraz o jasności 6500 lumenów i w rozdzielczości kolejno WUXGA (1900 x 1200) i WXGA (1280 x 800). Jako źródło światła wykorzystują połączenie diod LED z laserem, zapewniając około 20 000 godzin* pracy bez konieczności ich konserwacji lub wymiany lampy (w zależności od warunków zewnętrznych).Oba modele oferują funkcję projekcji obrazu w trybie portretowym i panoramicznym, a także pionową i poziomą instalację w zakresie 360 stopni, która umożliwia elastyczne rzutowanie.

W przeciwieństwie do projektorów wykorzystujących tradycyjne lampy, sposób instalacji nie ma wpływu na skrócenie żywotności źródła świata. Dodatkowo model PT-RZ670 oferuje funkcję korekcji geometrycznej, pozwalającą wyświetlać prezentacje na zakrzywionej i nieregularnej powierzchni, co czyni go idealnym dla muzeów, wystaw i salonów, gdzie kreatywność ma ogromne znaczenie.Projektory są kompatybilne z technologią Digital Link, która pozwala na przesyłanie sygnałów cyfrowych (HDMI, nieskompresowane sygnały wideo HD oraz sygnały kontrolne) na odległość do 100 metrów za pomocą jednego kabla LAN.

Panasonic 1 Chip DLP™ z laserowym źródłem światła

Więcej informacji na temat profesjonalnych projektów Panasonic można znaleźć na stronie: http://business.panasonic.pl.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ