Nowa drukarka wielofunkcyjna od Panasonic

0

Panasonic wprowadził na rynek wielofunkcyjną drukarkę o dużej szybkości DP-MB311, przeznaczoną dla małych biur. Urządzenie oferuje między innymi opcję bezpiecznego drukowania, wysoką jakość wydruków, a także łączność mobilną.

Nowa drukarka Panasonic DP-MB311 charakteryzuje się wysoką produktywnością, umożliwiając wydruk do 100 000 stron miesięcznie. To oznacza, że w porównaniu do poprzedniego modelu
DP-MB310 jej maksymalny cykl pracy jest dwukrotnie dłuższy. Jednocześnie nowy model osiąga dwukrotnie wyższą rozdzielczość wydruku na poziomie 1200×1200 dpi. Ponadto urządzenie oferuje większą pamięć (768 MB w porównaniu do 64 MB), a także szybkie drukowanie dwustronne. DP-MB311 posiada autorskie rozwiązanie Panasonic, które umożliwia automatycznie drukowanie obu stron arkusza z prędkością zbliżoną do druku jednostronnego.
Drukarka Panasonic DP-MB311 pomaga również chronić poufne pliki, dzięki możliwości skanowania dokumentów w postaci chronionych hasłem plików PDF. Wówczas są one dostępne tylko po wprowadzeniu do urządzenia hasła.

Oprócz tego model jest wyposażony w tryb ECO. Przycisk ECO znajdujący się na panelu kontrolnym umożliwia wybranie dwóch opcji oszczędzania energii. Po pierwsze — odstęp czasu przed przejściem drukarki w tryb oszczędzania energii został ustawiony na jedną minutę. A ponadto automatycznie zostaną włączone tryby 2-w-1 oraz drukowania dwustronnego, co pozwoli oszczędzać papier i energię.

Drukarka wielofunkcyjna Panasonic DP-MB311

Drukarka wielofunkcyjna Panasonic DP-MB311 jest dostępna u Autoryzowanych Dystrybutorów Panasonic w sugerowanej cenie detalicznej około 2.600 złotych netto.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ