Linedata w Warszawie: nowe produkty dla polskiego rynku finansowego

0

Linedata wprowadziła zestaw narzędzi komplementarnych do dostępnego obecnie rozwiązania Linedata do rozliczeń i księgowości instytucji finansowych Mfact, obecnego na polskim rynku od 20 lat. Narzędzia te wspierają wzrost efektywności procesów i strumieni pracy, dzięki czemu pomagają klientom w poprawie pozycji konkurencyjnej i dywersyfikacji na dojrzałym rynku.

Linedata zaprezentowała następujące rozwiązania dla rynku polskiego:

  • Linedata Optima – oprogramowanie BPM (business process management) zaprojektowane specjalnie dla wsparcia procesów administracyjnych funduszy. Umożliwia ono ocenę procesów w czasie rzeczywistym, identyfikację błędów i poprawę efektywności – w tym zadań wykonywanych ręcznie – aby zoptymalizować strumienie pracy, procesy i wydajność. W efekcie automatyzujemy strumienie zadań i ograniczamy ryzyko operacyjne.
  • Linedata Web Portal – umożliwia szybką wizualizację danych w systemie Linedata Mfact z dostępem w czasie rzeczywistym, w bezpieczny sposób na urządzeniach mobilnych. Web Portal umożliwia raportowanie wszystkich aspektów strumieni pracy w wielu formatach nie wymagając wprowadzania zmian w podstawowym systemie. Dzięki temu, możliwe jest efektywne współdzielenie informacji w organizacji, przyspieszenie procesów rekoncyliacji oraz poprawa kontroli danych.
  • Przeprojektowany Task Scheduler dla Linedata Mfact, rozszerzony o nowe procesy i większą elastyczność w zakresie istniejących procesów.

Michael Galvin, Product Manager dla Linedata Mfact tłumaczy: “Bardzo cieszymy się z wprowadzenia na polski rynek narzędzi poprawiających produktywność i efektywność. Linedata ma w Polsce ugruntowaną pozycję wśród głównych instytucji finansowych, w tym jednego z największych polskich depozytariuszy. Wierzymy, że nowe rozwiązania pomogą naszym klientom w poprawie efektywności poprzez automatyzację i optymalizację procesów”.

Bartłomiej Polewczyk, kierujący Fund Services Operations w Deutsche Bank dodaje: “ Linedata jest wieloletnim partnerem Deutsche Bank w Polsce. Cieszymy się z perspektywy dalszego ujednolicania i automatyzacji naszych operacji w czasie, gdy chcemy umocnić naszą pozycję jako wiodącego depozytariusza w Polsce.”
Więcej: http://www.linedata.com/

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ