Kingston DataTraveler HyperX Predator 3.0 – pendrive 1 TB

0

Kingston Digital Europe wprowadził do swojej oferty nowej pamięci flash USB DataTraveler HyperX Predator 3.0. Nośnik, który w sprzedaży znajdzie się jeszcze w pierwszym kwartale tego roku, będzie pierwszą na świecie pamięcią flash bazującej na technologii USB 3.0 – z pojemnością 1TB.

Na rynku jest już dostępna 512-gigabajtowa wersja tego urządzenia. DT HyperX Predator 3.0 oferuję najszybszy transfer plików spośród wszystkich pamięci marki Kingston bazujących na technologii USB 3.0, osiąga bowiem szybkość 240MB/s dla odczytu oraz 160/MB/s dla zapisu plików. Nowy pendrive przeszedł także oficjalny proces certyfikacji jako produkt USB 3.0 SuperSpeed.

DataTraveler HyperX Predator 3.0 jest kompatybilny ze specyfikacją USB nowej generacji oraz został zoptymalizowany dla nowszych komputerów z portami USB 3.0. Natomiast metalowa obudowa wykonana z najwyższej jakości stopu cynku, charakteryzuję się nie tylko wysoką odpornością na wstrząsy, ale także wysokiej klasy wzornictwem. Pendrive wyposażony został także w poręczny uchwyt, dzięki czemu łatwo zmienić go w stylowe akcesorium, do którego można doczepić smycz – dostarczaną w komplecie z urządzeniem. DataTraveler HyperX Predator 3.0 jest także kompatybilny z technologią USB 2.0.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ