Dundas Dashboard – nowa platforma analityki w ofercie Passus

0

Grupa Passus podpisała umowę partnerską z firmą Dundas, producentem zaawansowanych rozwiązań do wizualizacji i analizy danych pochodzących z wielu źródeł. Passus oferuje zarówno oprogramowanie Dundas, jak również świadczy profesjonalne usługi konsultacyjne i wsparcie techniczne z zakresu tego produktu.

Aplikacja Dundas Dashboard jest platformą, która umożliwia agregację danych z różnych źródeł oraz ich czytelną i atrakcyjną prezentację w formie interaktywnych raportów. Z rozwiązań Dundas, firmy z ponad 20-letnim doświadczeniem, korzystają na świecie m.in.: Microsoft, HP, IBM, Dell, Cisco, Oracle, BNP Paribas, Motorola, Grupa, Boeing oraz Santander.

Zgodnie z podpisaną umową partnerską Grupa Passus jest wyłącznym dostawcą rozwiązań Dundas Dashboard na terenie Polski. Dundas Dashboard uzupełnia naszą ofertę dotyczącą pracy grupowej oraz przepływu dokumentów i informacji. To unikalne, wysokiej klasy narzędzie służące do interaktywnych wizualizacji danych. Sukces Dundas Dashboard polega na tym, że stanowi doskonałą alternatywę dla kosztownych i długotrwałych wdrożeń rozwiązań klasy Business Intelligence – mówi Karolina Lipka, Product Manager, Grupa Passus.

Dundas Dashboard jest platformą opartą o przeglądarkę internetową, która daje użytkownikowi możliwość tworzenia własnych interaktywnych kokpitów menedżerskich i raportów, pozwala udostępniać je online oraz śledzić aktualizacje wskaźników także na urządzeniach mobilnych. Szeroki wybór narzędzi do wizualizacji danych pozwala tworzyć niestandardowe, interaktywne zestawienia i raporty, tak aby spełniać nawet najbardziej złożone wymagania. Technologia Dundas gwarantuje użytkownikowi dużą elastyczność działania, dzięki czemu można projektować pulpity w oparciu o różne źródła danych.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ