CompFort godzi programistów z operatorami IT – zespoły „Dev” i „Ops” przyspieszają dostarczanie usług

0

CompFort Meridian Polska Sp. z o.o. wprowadził na rynek nowe narzędzie swojego partnera technologicznego – BMC Software – Control-M Workload Change Manager. Nowa konsola zarządzania zmianami (Change Management Console) eliminuje pracochłonne procesy manualne, pilnuje standardów i podnosi wydajność nawet o 80%

CompFort Panel
Większość przedsiębiorstw i organizacji próbuje udrożnić wąskie gardło, które nie pozwala im nadążyć za szybko postępującą ewolucją uwarunkowań biznesowych i technologii, ponieważ twórcy aplikacji (deweloperzy) i personel operacyjny IT nie mogą się porozumieć w sprawie częstotliwości zmian oprogramowania. Te dwa zespoły najczęściej grzęzną w sprzecznych priorytetach, różnych wyobrażeniach o procesie uruchomienia produkcyjnego i serii żmudnych procesów manualnych, przez co implementacja zmian jest coraz wolniejsza.

BMC Control-M Workload Change Manager to nowe narzędzie współpracy, które umożliwia zespołom programistów (“Dev”) tak zaprojektować procesy przetwarzania danych, by były one łatwe do implementacji przez zespoły operatorów IT (“Ops”), co w połączeniu z wbudowanymi funkcjami automatyzacji procesów może zwiększyć efektywność nawet o 80% w stosunku do procesów manualnych. Powoduje to przyspieszenie dostarczania aplikacji i usług, umożliwiając szybsze dostosowywanie
do wymagań rynku i klientów. Dodatkowo, Workload Change Manager zapewnia zgodność procesów przetwarzania z przyjętymi standardami, eliminując tym samym błędy spowodowane np. nieprawidłowym nazewnictwem.

Control-M Workload Change Manager udostępnia zespołom programistów prosty interfejs typu “przeciągnij i upuść”, który ułatwia definiowanie zadań i tworzenie bądź zmianę przebiegu procesów przetwarzania, eliminując manualną i nieustrukturyzowaną wymianę żądań oraz zapewnia zgodność wszystkich procesów przetwarzania z odpowiednimi standardami, eliminując błędy spowodowane przez niestandardowe nazewnictwo.

Liderzy IT rozumieją, że aby ich biznes pozostawał konkurencyjny w przyszłości,ich organizacja będzie musiała obsługiwać nowy i dynamiczny zestaw priorytetów biznesowych, który będzie definiowany – a właściwie udostępniany – przez aplikacje mobilne i technologie społecznościowe, działające w oparciu o tradycyjną infrastrukturę. Dostawcy tych narzędzi tak właśnie rozumieją „nową informatykę”. BMC Workload Change Manager umożliwia organizacjom IT wyeliminowanie procesów manualnych, przez co mogą one wdrażać aplikacje skuteczniej i efektywniej, w pełni wykorzystując potencjał wykorzystywanej infrastruktury.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ