ASUS wchodzi na rynek rozwiązań dla biznesu

0

Nowoczesne urządzenia zaprojektowane specjalnie z myślą o klientach biznesowych, najkorzystniejsze na rynku warunki gwarancji, kompleksowa obsługa posprzedażowa oraz atrakcyjne warunki dla partnerów – ASUS wprowadza na polski rynek markę ASUSPRO oraz rozwija Dział Rozwiązań Biznesowych.

3 procent rynku komputerów dla biznesu planuje zdobyć ASUS do końca 2015 roku. Cel ten chce osiągnąć za pomocą szerokiej oferty komputerów PC oraz najkorzystniejszych na rynku warunków gwarancji. Swoją ofertę firma kieruje zarówno do klientów z sektora MŚP i enterprise, jak i sektora publicznego. Z szacunków IDC wynika, że w 2014 roku do polskich biur trafiło łącznie 576 tyś notebooków. To 19,6-procentowy wzrost w stosunku do trudnego 2013 roku.

Rozwiązania ASUS dla biznesu będą oferowane pod wspólną marką ASUSPRO. W tej chwili na polskim rynku dostępne są notebooki, desktopy i komputery All-in-One. W niedalekiej przyszłości portfolio zasilą także serwery. Notebooki ASUSPRO wykonano z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. Urządzenia wyposażono w układy zabezpieczające TPM, technologię śledzenia i lokalizacji urządzenia na wypadek kradzieży oraz skanery linii papilarnych. Desktopy sygnowane logo ASUSPRO to cała gama komputerów o doskonałych parametrach technicznych, energooszczędne technologie i elastyczność. Modułowa konstrukcja zapewnia łatwość rozbudowy i zwiększania możliwości komputerów – dodawanie nowych dysków twardych, pamięci, kart PCI i urządzeń USB.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ