„Szare na Zielone” – ekologiczny program D-Link

0

Komputronik SA został partnerem firmy D-Link w ramach programu „Szare na Zielone”. Program skierowany jest do użytkowników sprzętu sieciowego – firm oraz instytucji – które chcą wymienić wykorzystywany w ich lokalnych sieciach sprzęt starszej generacji na nowe, energooszczędne urządzenia firmy D-Link.

Udział w programie „Szare na Zielone” oznacza korzystanie w przypadku wymiany wysłużonego sprzętu dowolnej marki ze średnich rabatów sięgających 23% oraz bezpłatnej, ekologicznej utylizacji starego sprzętu. To szansa nie tylko na modernizację posiadanej sieci informatycznej, ale także na znaczące ograniczenie kosztów związanych z poborem energii elektrycznej. Dzięki technologii D-Link Green obniżono zużycie energii elektrycznej w urządzeniach tej marki nawet o 73%.

Program obejmuje obecnie sieciowe przełączniki niezarządzalne, przełączniki typu Smart, routery i punkty dostępowe sieci bezprzewodowej oraz systemy sieciowej pamięci masowej marki D-Link. Z oferty można skorzystać w salonach lub sklepie internetowym firmy Komputronik.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ