Rozwiązania dla IT

0

Emerson Network Power uzupełnił platformę produktową o ponad 20 konfiguracji typu plug and play (podłącz i uruchom). Według producenta „Rozwiązania dla IT” zabezpieczą ciągłość i wydajność środowisk IT w przedsiębiorstwie dowolnej wielkości w regionie EMEA.

Platforma zaprojektowana dla sektora SOHO (Small Office-Home Office) oraz sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) dostarcza kompletne, pre-konfigurowane, w pełni przetestowane rozwiązanie, od racków, przez UPS-y, chillery, aż po systemy monitoringu.

Oferta obejmuje podstawowe zintegrowane rozwiązania dla środowisk SOHO, składające się np. z jednej szafy serwerowej 19” Knurr Miracel Plus, o nośności do 1500 kg, z elementów porządkujących prowadzenie kabli sieciowych i zasilających oraz jednego UPS Liebert GXT2.

Z kolei bardziej złożone architektury dla małych i średnich centrów danych wymagają efektywnego chłodzenia, np. za pomocą jednostek między-szafowych Liebert CRV o mocy 5-40 kW, pracujących w oparciu o sprężarki Copeland Digital Scroll, pełnego zabezpieczenia zasilania i zaawansowanych urządzeń w ramach systemu monitoringu.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ