Nagrody BLI 2009 dla Ricoh

0

Firma Ricoh otrzymała dwie prestiżowe nagrody BLI 2009 w segmencie urządzeń wielofunkcyjnych, w tym nagrodę środowiskową „Environmental Performance” dla Ricoh Aficio MP C2550.

Buyers Laboratory, Inc. jest niezależnym, wiarygodnym ośrodkiem, który od ponad 40 lat specjalizuje się w testach urządzeń biurowych. Co miesiąc publikuje szczegółowe raporty z testów przeprowadzanych w swoich laboratoriach.

Nagrody BLI przyznawane są produktom uzyskującym najwyższe noty w specjalistycznych 2-miesięcznych testach, w których badane są kluczowe parametry użytkowania, takie jak niezawodność, łatwość obsługi, jakość obrazu, produktywność, energooszczędność.

Urządzeniu Aficio MPC5000 przyznano nagrodę „Reliability Certified” za niezawodność. Charakteryzuje się ono wysoką prędkością wydruku – 50 stron/minutę zarówno w trybie czarno-białym, jak i w kolorze.

Ricoh Aficio MP C2550 zostało wyróżnione tytułem „Environmental Performance” przede wszystkim za energooszczędność i niskie koszty, wysoką wydajność w trybie jednostronnym i dwustronnym, niską emisję hałasu i dobrą produktywność przy wykorzystaniu 30%, 50%, 100% papieru z recyklingu. Urządzenie zapewnia skanowanie, kopiowanie, drukowanie, dystrybucję oraz obróbkę końcową i faksowanie (opcjonalnie) dokumentów.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ