Liebert APM dla małych i średnich firm

0

Nowy produkt Emerson Network Power, przeznaczony dla małych i średnich centrów danych zasilacz awaryjny Liebert APM to kompaktowy UPS o mocy od 30 do 150 kVA, opracowany z myślą o maksymalnej sprawności w centrach danych.

Charakterystyczne dla modelu Liebert APM cechy, takie jak niewielka zajmowana powierzchnia oraz konstrukcja modułowa sprawiają, że montaż urządzenia nie wymaga zmian w infrastrukturze. Dzięki temu zostają obniżone koszty obsługi oraz konserwacji, gwarantując najwyższy zwrot z inwestycji w małych i średnich centrach danych.

Liebert APM zapewnia 30 minut autonomii. Dzięki zainstalowanym w obudowie akumulatorom nie wymaga rozwiązań zewnętrznych, które zajmowałyby dodatkową przestrzeń.

Zasilacz zaprojektowano przy użyciu najnowszej generacji komponentów oraz udoskonalonej topologii obwodów konwersji zasilania. Umożliwiło to uzyskanie maksymalnego poziomu efektywności. Liebert APM zapewnia sprawność energetyczną powyżej 95% przy obciążeniu w zakresie 30-100%.

Liebert APM oferuje także maksymalny poziom dostępności i ochrony infrastruktury IT – dzięki zastosowaniu funkcji hot-swap dodawanie oraz usuwanie poszczególnych modułów może odbywać się bez wyłączania zasilania. Rozwiązanie usprawnia również prace związane z przeprowadzaniem przeglądów oraz konserwacją, gwarantując klientom jeszcze wyższą dostępność ich infrastruktury IT.

Co więcej, zgodnie z filozofią Green IT, zasilacz Liebert APM redukuje do minimum emisję dwutlenku węgla oraz kontroluje poziomy hałasu, ograniczając negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne i potwierdza zaangażowanie Emerson Network Power w jego ochronę.

Jacek Wownysz

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ