Inteligentne stacje robocze CELSIUS od Fujitsu

0

Nowe modele rodziny stacji roboczych CELSIUS (W280, W380 i W480) firmy Fujitsu wykorzystują technologię Intel Turbo Boost, która podczas pracy inteligentnie dostosowuje częstotliwość zegara i liczbę używanych rdzeni, co optymalizuje wydajność w zmieniającym się środowisku i zmniejsza zużycie energii.

Nowe stacje robocze CELSIUS zostały zoptymalizowane do różnych zastosowań. Oferują systemy do przetwarzania grafiki 2D i projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) na poziomie podstawowym, tworzenia treści cyfrowych (DCC) oraz zautomatyzowanego projektowania układów elektronicznych (EDA), natomiast systemy klasy wyższej są przeznaczone do użytku w środowiskach wymagających zaawansowanego przetwarzania grafiki.

Model CELSIUS W280 jest wyposażony w nowe procesory Intel Core i3, i5 i i7 z technologią vPro, zaś modele W380 i W480 – w procesory Intel Core i3/i5 oraz Intel Xeon. Wszystkie stacje robocze CELSIUS charakteryzują się niskim poziomem hałasu podczas pracy, są łatwe w zarządzaniu i mają certyfikaty niezależnych producentów oprogramowania.

Fujitsu CELSIUS W280 to według producenta pierwszy mały, łatwy w zarządzaniu system Fujitsu w obudowie PC o wydajności stacji roboczej. Technologia Intel vPro zapewnia zdalne zarządzanie systemem w pełnym zakresie, dokładne monitorowanie i raportowanie kondycji systemu, bezpieczeństwo w oparciu o układ Trusted Platform Module (TPM) oraz niskie zużycie energii. Zaawansowana, zminiaturyzowana konstrukcja mechaniczna z tunelami powietrznymi zapewnia sprawny przepływ powietrza w obudowie, co umożliwia optymalne zarządzanie chłodzeniem i niemal bezgłośną pracę.

Stacje robocze CELSIUS produkowane są na zamówienie. Firma Fujitsu zapewnia bezpłatną konfigurację wszystkich modeli.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ