Drukarki przemysłowe auto ID od Intermec

0

Nowe drukarki auto ID Intermec Technologies zapewniają wysoką rozdzielczość drukowanych etykiet – 400 dpi. Dzięki temu kod kreskowy 2D można wydrukować na mniejszej niż dotychczas powierzchni, w efekcie czego oszczędza się nośnik. Przykładem takiego urządzenia jest model PM4i – bezprzewodowa półprzemysłowa drukarka o 4-calowej szerokości druku.

Intermec wyposażył wszystkie drukarki w język fingerprint. Dzięki możliwości napisania w nim aplikacji eliminowana jest konieczność korzystania z komputera – czynności wykonywane są bezpośrednio z poziomu drukarki.
Przykładem jest nowa, wydajna drukarka przemysłowa PX6i (6-calowa), która drukuje z maksymalną szybkością 30 cm/s i może obsługiwać urządzenia w linii produkcyjnej, takie jak skanery, wagi, inne drukarki i przenośniki. Informacje pobierane są za ich pośrednictwem bezpośrednio z głównego komputera sieciowego.

– Największe zapotrzebowanie na drukarki kodów kreskowych – tak w Polsce, jak i w Europie – przejawiają sektory przemysłu, magazynowania i logistyki, handlu detalicznego, usług mobilnych (np. mobilne sieci handlowców), służba zdrowia i instytucje publiczne. Sektory te są szczególnie zainteresowane drukarkami sieciowymi i bezprzewodowymi – mówi Tomasz Widuch, Channel Business Manager, Intermec Technologies. – Zapotrzebowanie na drukarki auto ID wzrasta, dlatego prognozujemy, że wartość tego rynku w naszym regionie Europy osiągnie w tym roku wartość 480 mln USD.

Wybrane modele drukarek Intermec obdarzone są m.in. certyfikatami bezpieczeństwa transmisji bezprzewodowej (CCX wersja 4, przyznawanymi przez Cisco, oraz WiFi–WPA2) oraz energooszczędnym certyfikatem Energy Star.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ