Drukarka termiczna z Energy Star

0

Drukarka termiczna TM-T88V firmy Epson została przystosowana do pracy pod dużym obciążeniem. Optymalizacja komponentów znacznie zwiększyła jej możliwości w porównaniu z poprzednimi modelami, np. trwałość wbudowanej gilotyny do papieru (2-3 mln cięć). Liczba cykli bezawaryjnej pracy (MCBF) wzrosła o 35% (70 mln wierszy), a obszar pokrycia wydruków o 50%.

Wytrzymałe, metalowe złącza zmniejszają zużycie osłony narażonej na działanie czynników mechanicznych. Wyprostowanie podajnika papieru spowodowało zmniejszenie liczby uszkodzonych paragonów. W przypadku zablokowania papieru w obudowie paragon zostanie zwinięty, ale w większości przypadków będzie poprawnie ucięty i czytelny.

Procesy technologiczne i materiały wykorzystane do produkcji nowej drukarki TM-T88V są zgodne z najnowszymi wytycznymi dotyczącymi ochrony środowiska, np. ilość generowanego CO2 jest minimalna. Epson TM-T88V to według producenta pierwsza na świecie termiczna drukarka paragonów, która otrzymała certyfikat Energy Star dla energooszczędnych urządzeń biurowych.

Inne możliwości:

  • drukowanie paragonów w rzeczywistych odcieniach szarości
  • dołączone oprogramowanie zapewnia obniżenie zużycia papieru
  • wydruk tekstu i grafik z prędkością 300 mm/s (w trybie czarno-białym)
  • obsługa Windows, Mac OSx (od wersji 10.4) oraz najpopularniejszych dystrybucji Linuksa

Drukarka TM-T88V będzie dostępna w całej Europie od kwietnia 2010 r.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ