Trend Micro prezentuje Deep Discovery

0

Firma Trend Micro Incorporated przedstawiła Deep Discovery, rozwiązanie opracowane w celu wsparcia wielkich przedsiębiorstw i instytucji rządowych w walce z zagrożeniami typu APT – Advanced Persistent Threat, oraz planowanymi atakami wymierzonymi w konkretne cele.

Trend Micro Deep Discovery umożliwia użytkownikom obserwację całej sieci. Zapewnia poziom wglądu i kontroli niezbędny, aby ograniczyć ryzyko wystąpienia ataku targetowanego lub APT. Wyspecjalizowane mechanizmy wykrywające zagrożenia skupiają się na rozpoznawaniu zaawansowanego złośliwego oprogramowania i aktywności hakerów typowej dla któregokolwiek z etapów targetowanego ataku. Aktualizowane w czasie rzeczywistym panele kontrolne zapewniają dostęp do dogłębnych analiz i informacji na temat zagrożeń.

Rozwiązanie dedykowane jest dla dużych przedsiębiorstw i instytucji rządowych, wykrywa zagrożenia APT i ataki targetowane dzięki rozpoznawaniu złośliwego kodu, a także dzięki śledzeniu komunikatów lub aktywność wskazujących na obecność zaawansowanego złośliwego oprogramowania lub aktywności hakera.

Deep Discovery charakteryzuje się wysoka wydajnością działania, oparte jest na nowej architekturze zaprojektowanej z myślą o zróżnicowanych potrzebach wielkich firm. Produkt dostępny jest w wersjach dla wszystkich formatów i konfiguracji sprzętu, oprogramowania i architektury wirtualnej. Może być stosowany w firmach o różnych zasadach funkcjonowania – od multi-gigabitowych sieci korporacyjnych po biura zdalne.

Rozwiązanie należy do grupy rozwiązań Real-Time Threat Management Solutions firmy Trend Micro. Ich celem jest zapewnienie przejrzystości i kontroli nad całą siecią, zbieranie informacji na temat cyberprzestępstw oraz szybkie przeciwdziałanie lukom w zabezpieczeniach, a w konsekwencji zminimalizowanie szkód wywołanych przez zaawansowane zagrożenia.

Deep Discovery będzie dostępne w drugim kwartale tego roku. Więcej informacji w dokumencie.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ