SMAX – kamery do profesjonalnego monitoringu

0

SMAX, spółka zależna EDIMAX Technology, specjalizująca się w produkcji urządzeń do kompleksowego monitoringu wprowadza na polski rynek kamery profesjonalne do całodobowego nadzoru wizyjnego. Rozwiązania zostały zaprojektowane do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych i w miejscach szczególnie narażonych na uszkodzenie.

Trzy nowe modele wykorzystują najpopularniejsze formaty kompresji wideo: H.264, MPEG4 oraz MPJPEG. Zapewniają płynną obsługę dwóch strumieni wideo jednocześnie. Nocną pracę urządzeń wspiera funkcja Night Vision.

Wandaloodporna, kopułkowa kamera SMAX AV1 o rozdzielczości 2 megapikseli jest odporna również na kurz i wodę. Zasięg diod podczerwieni wynosi do 20 metrów. Obiektyw kamery można ręcznie obracać w trzech wymiarach. Model zalecany jest przede wszystkim do zastosowań w miejscach, gdzie wymagana jest szczególna ochrona urządzeń monitorujących, jak np. na przystankach autobusowych, w metrze i w tramwajach, w szkołach, na terenach zakładów karnych i poprawczych czy zakładów przemysłowych.

Zewnętrzna kamera SMAX AU1 dedykowana jest osobom poszukującym wydajnego urządzenia do monitoringu w rozsądnej cenie. Urządzenie jest odporne na kurz i wodę oraz wyposażone w specjalny uchwyt chroniący okablowanie. SMAX AU1 może być zasilana za pomocą switcha PoE. Model ten przystosowany jest do montażu na ścianie lub na suficie w takich miejscach jak na przykład parkingi, pasaże handlowe czy biura.

Zewnętrzna kamera GU1 wyposażona jest w ruchomy obiektyw oraz możliwość zdalnego sterowania ostrością oraz przybliżaniem. Jakość rejestrowanego obrazu wspiera funkcja WDR oraz automatyczna regulacja ostrości. Łatwa w instalacji kamera jest wysoce odporna na kurz i wodę (standard IP67). Szczególnie polecana jest do monitoringu osiedli, parkingów oraz budynków fabrycznych.

Do każdej kamery dołączone jest dedykowane oprogramowanie, skrócona instrukcja obsługi, płyta CD (sterownik) oraz narzędzia do montażu urządzenia. Wszystkie urządzenia są kompatybilne ze standardem ONVIF. Sugerowane ceny produktów wynoszą 1089 zł brutto za kamerę AV1, 1039 zł za model AU1 oraz 2049 zł za model GU1. Urządzenia można nabyć u dystrybutorów rozwiązań EDIMAX na Polskę.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ