SafeSync for Business od TrendMicro

0

Trend Micro Incorporated zaprezentował nową wersję Trend Micro SafeSync for Business. To efektywne i bezpieczne narzędzie pozwala małym i średnim przedsiębiorstwom na odtwarzanie, udostępnianie i przechowywanie plików firmy za pomocą urządzeń jak laptop, tablet czy smartfon, z dostępem do internetu.

Ważną informacja, z punktu widzenia użytkownika, jest ta, że SafeSync for Business oferuje dostępność usług na poziomie 99.9%. Każdy klient biznesowy, który stwierdzi dostępność usług na niższym poziomie, ma prawo zażądać zwrotu pieniędzy zgodnie z klauzulą zawartą w umowie. Dane biznesowe są teraz bezpiecznie przechowywane w całkiem nowym, europejskim centrum danych, wykorzystującym rozwiązanie szyfrujące Trend Micro – SecureCloud.

Bez względu na to gdzie, kiedy i jak użytkownik łączy się z siecią, może bezpiecznie zarządzać swoimi plikami przy pomocy dowolnego urządzenia z dostępem do internetu pracującego na systemach Windows, Mac, iOS i Android – laptopa, komputera stacjonarnego, smartfona czy tabletu, spełniającego minimalne wymagania systemowe.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw zmiany często wiążą się z ryzykiem, a przenoszenie się do chmury nie jest wyjątkiem. Pracownicy tych firm z pewnością poczuliby się pewniej, gdyby wiedzieli, że mogą odczytywać i udostępniać swoje pliki kiedy tylko tego potrzebują, przy pomocy dowolnego urządzenia – a wszystko to ze świadomością, że dane pozostaną bezpieczne. Ulepszenia dodane w tej wersji produktu dają nam pewność, że możemy sprawić, by dane przechowywane w chmurze były łatwo dostępne i bezpieczne – a dokładnie tego potrzebują małe i średnie przedsiębiorstwa, mówi o nowym oprogramowaniu Filip Demianiuk, Regional Technical Manager International Markets North w firmie Trend Micro.

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ