Nowości Panda Security

0

Panda Security wprowadziła na rynek polskie wersje językowe najnowszych programów zabezpieczających 2012, przeznaczonych dla użytkowników domowych i małych firm. Nowe rozwiązania zapewniają maksymalną ochronę przy minimalnym obciążeniu komputera. Technologia Kolektywnej Inteligencji, na której bazują produkty, zapewnia natychmiastową reakcję na najnowsze zagrożenia.

Nowe produkty 2012 dostępne są w polskiej wersji językowej, są to: Panda Antivirus Pro 2012, Panda Internet Security 2012, Panda Global Protection 2012 oraz Panda Internet Security 2012 for Netbooks. Rozwiązania zostały stworzone specjalnie dla użytkowników, którzy wykorzystują w pełni możliwości Web 2.0 i świata cyfrowego. Produkty z serii 2012 zapewniają ochronę w czasie rzeczywistym przed znanymi i nieznanymi zagrożeniami, bazując na wiedzy i doświadczeniu milionów użytkowników za pomocą opartej na przetwarzaniu w chmurze technologii Kolektywnej Inteligencji opracowanej przez Panda Security.

Każdego dnia laboratorium techniczne PandaLabs otrzymuje do analizy ok. 98 tys. nowych plików. Blisko 73 tys. z nich to nowe odmiany złośliwych kodów, które Kolektywna Inteligencja analizuje, klasyfikuje i neutralizuje w 99,4% przypadków. Rozwiązanie stale podnosi poziom ochrony i oferuje szybszą reakcję na ataki najnowszych złośliwych kodów, dzięki zbieraniu informacji o zagrożeniach od światowej społeczności użytkowników programów.

Panda Global Protection 2012, najbardziej kompleksowe rozwiązanie z nowej linii produktów, zostało stworzone specjalnie dla aktywnych użytkowników o najwyższych wymaganiach w zakresie ochrony. Wśród zalet tego rozwiązania jest między innymi Panda Safe Browser (wirtualna przeglądarka), która zapewnia bezpieczeństwo użytkownika i prywatność w internecie, w szczególności w środowiskach Web 2.0, takich jak serwisy społecznościowe. Umożliwia również użytkownikom szyfrowanie plików i folderów prywatnych w celu zapobiegania kradzieży danych osobistych, bankowych i finansowych oraz cennej zawartości wszelkiego rodzaju multimediów.

Nowa wersja Panda Global Protection 2012 zachowała dawne funkcje, tj. silnik antywirusowy chroniący przed wszystkimi typami znanych i nieznanych wirusów, firewall z ochroną w sieciach WiFi w celu blokowania intruzów i hakerów, szczepionki USB Vaccine do ochrony urządzeń przenośnych, filtry informacji poufnych do ochrony danych osobistych, funkcja archiwizowania i przywracania systemu oraz optymalizacji wydajności komputera. Program zawiera ponadto nowe i udoskonalone funkcje:

  • Nowe technologie usprawniające skanowanie w poszukiwaniu wirusów i innych zagrożeń oraz ulepszona kontrola rodzicielska;
  • Ochrona antyspamowa o wyższej skuteczności blokowania niechcianej poczty;
  • Nowy system filtrowania URL;
  • Osobisty firewall z ochroną użytkowników sieci bezprzewodowych do blokowania intruzów i hakerów;
  • Nowy, wygodniejszy interfejs.

Programy Panda2012 w polskiej wersji językowej będą dostępne w sprzedaży od 1 lipca br.
Nowe produkty z linii 2012 można wypróbować bezpłatnie odwiedzając stronę: http://pspolska.pl/pobierz

Programy zabezpieczające Panda2012 są dostępne w wersji na jedno bądź trzy stanowiska. Sugerowane ceny brutto rocznej licencji na jedno stanowisko wynoszą:

  • Panda Antivirus Pro 2012 – 99,00 PLN
  • Panda Internet Security 2012 – 119,00 PLN
  • Panda Global Protection 2012 – 149,00 PLN
  • Panda Internet Security for Netbooks – 99,00 PLN
PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ