F-Secure czwarty raz z nagrodą Best Protection od AV-Test

0

F-Secure, jako jedyny producent w historii, został wyróżniony czwarty rok z rzędu nagrodą Instytutu AV-Test. Technologia zawarta w F-Secure Client Security zwyciężyła po kolejnym roku w testach AV-Test. Jest ona dostępna również dla serwerów w produktach Server Security, gdyż wszystkie rozwiązania F-Secure muszą zapewniać niezrównany poziom ochrony.

AV-Test przyznaje co roku nagrodę dla najlepszego oprogramowania dedykowanego systemowi Windows. Produkty są testowane pod kątem ochrony przed znanymi zagrożeniami oraz infekcjami złośliwym kodem, spowodowanymi atakami typu dnia zerowego, czyli nieznanymi wcześniej.

Nagroda AV-Test nie jest przyznawana na podstawie jednorazowej oceny – mówi Pekka Usva, wice prezes ds. produktów biznesowych w F-Secure. Jest oparta na comiesięcznych testach prowadzonych w ciągu całego roku, więc zwycięzca musi konsekwentnie zapewniać doskonałe wyniki. Po czterech latach z rzędu, nie ma wątpliwości co do wyjątkowej jakości naszych produktów. To ochrona w chmurze, która czyta w myślach przestępców.

Ochrona urządzeń końcowych, na której można polegać, jest krytycznym połączeniem bezpieczeństwa informatycznego i tradycyjnych zabezpieczeń biznesowych. Aby przeprowadzić atak na firmową infrastrukturę, napastnik musi mieć możliwość dotarcia do zasobów systemowych organizacji. Od lat naszym głównym zadaniem jest zapobieganie zarówno pierwszym infekcjom jak też kolejnym etapom ataku charakterystycznym dla zagrożeń APT ( Advanced Persistent Threat) oraz też innym działaniom cyberprzestepców.

F-Secure Client Security chroni firmowe komputery i laptopy za pomocą zaawansowanej technologii, która zapobiega przed atakami dobrze znanych jak i dopiero powstałych zagrożeń. Zawiera w sobie antywirus, firewall, ochronę przed spamem, skanowanie przeciw rootkitom, ochronę przeglądania oraz zabezpiecza przed szkodliwymi stronami internetowymi. Zaawansowany silnik DeepGuard zapewnia behawioralną heurystyczną obronę przed coraz powszechniejszymi ukierunkowanymi atakami, opierając się na zachowaniu potencjalnie złośliwych aplikacji. Client Security Premium zawiera Software Updater, zapewniający automatyczne aktualizacje systemu operacyjnego oraz oprogramowania firm trzecich. Dzięki niemu wszystkie luki, które mogły być celem ataku, są uszczelnione.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ