Check Point Capsule zabezpieczy urządzenia mobilne

0

Check Point Software wprowadził na rynek Check Point Capsule – rozwiązania, które pozwala na jednoczesne zabezpieczenie sieci korporacyjnej i przenośnych urządzeń prywatnych, które będą łączyły się z siecią firmową.

Check Point Capsule jest systemem, który po raz pierwszy oferuje kompleksowe zabezpieczenie danych, niezależnie od miejsca gdzie one trafią czy lokalizacji gdzie korzystamy z urządzenia mobilnego. Check Point Capsule gwarantuje bezpieczne środowisko, w ramach którego dane firmowe są oddzielone od prywatnych dokumentów i aplikacji uruchamianych na urządzeniach mobilnych. W konsekwencji użytkownicy mają możliwość korzystania z biznesowych aplikacji przez interfejs użytkownika, z łatwym dostępem do firmowych e-maili, dokumentów, baz danych, kontaktów, kalendarza, bez wpływu na prywatne dane.

Ochrona przed wyciekiem poufnych informacji firmowych i prywatnych poprzez zabezpieczenie, które podróżuje wraz z dokumentami. Check Point Capsule zabezpiecza firmowe dokumenty wszędzie; tylko upoważnieni odbiorcy mają dostęp do zabezpieczonych dokumentów bez ograniczeń, na każdym urządzeniu. Poszerzenie dotychczasowej polityki bezpieczeństwa firmowego o urządzenia przenośne pozostające poza obszarem firmowej sieci. Check Point Capsule skanuje wszelki ruch generowany przez urządzenia mobilne w chmurze oraz zabezpiecza przed wejściem na zainfekowane strony sieci Internet, zagrożeniami typu bot i innymi cyberatakami. Aplikacja ta współpracuje z różnymi platformami i systemami operacyjnymi w tym iOS, Android, Windows oraz MacOS.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ