Bitdefender Security for Endpoints Antywirusem roku 2014

0

17 lutego AV-TEST, niezależne laboratorium analizujące cyfrowe zagrożenia, zaprezentowało najlepsze oprogramowania antywirusowe roku 2014. Nagrody tradycyjnie przyznawane są w kategoriach ochrona (skuteczność ochrony), wydajność (szybkość) i użyteczności (łatwość obsługi). Wszystkie nagradzane produkty zostały poddane testom certyfikacyjnym w laboratoriach AV-Test w 2014 roku.

Nagroda Najlepsza Wydajność 2014 przyznawana jest produktowi, który najmniej wpływa na szybkość komputera. W dziedzinie rozwiązań dla przedsiębiorstw nagroda trafiła do Bitdefender Security for Endpoints. We wszystkich testach certyfikacyjnych przeprowadzonych w 2014 roku Bitdefender Security for Endpoints wykazał się najlepszą wydajnością jednocześnie zapewniając silną funkcję ochronną, nie wykazując negatywnego wpływu na szybkość komputera w trakcie codziennego użytkowania.

Rozwiązanie Bitdefender dla przedsiębiorstw brało udział we wszystkich sześciu testach certyfikacyjnych przeprowadzonych w roku 2014. We wszystkich testach przeprowadzonych przez AV-TEST nie wykryto prawie żadnego negatywnego wpływu na wydajność komputerów testowych przy zachowaniu silnej funkcji ochrony. W badaniach eksperci mierzyli czas zwłoki dla pobrań, ładowania stron internetowych oraz kopiowania plików w Windows.

Security for Endpoints pozwala łatwo zarządzać dowolną liczbą komputerów za pomocą nowej konsoli Control Center, która może znajdować się na serwerze producenta, lub znajdującym się bezpośrednio w firmie. Zawiera ona zaawansowane filtry, konfigurowalne opcje, polityki i inne. Konsola zarządzająca znajdująca się na serwerze producenta znacząco obniża koszty wprowadzenia najnowocześniejszego rozwiązania antywirusowego w firmie – nie wymaga dodatkowego sprzętu i konserwacji, a korzystać z niej może każdy – zmniejsza to również koszt utrzymania działu IT.

Oprogramowanie Bitdefender Security for Endpoint można za darmo przetestować przez 60 dni wypełniając formularz na stronie producenta: www.bitdefender.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ