Bitdefender jednym z najlepszych antywirusów dla Windows 10

0

Bitdefender po raz kolejny został wyróżniony w testach niezależnego laboratorium AV-Test. Testy przeprowadzone zostały na systemie Windows 10. Zostały one przeprowadzone na przełomie października i listopada bieżącego roku.
AV-Test nieustannie ocenia produkty bezpieczeństwa dla użytkowników domowych. Używa w tym celu najnowszej, dostępnej publicznie wersji programów. Testy oparte są o realistyczne scenariusze testowe, które stawiają oprogramowania przed takimi samymi wyzwaniami, przed jakimi stanęłyby w prawdziwym środowisku. Produkty musiały wykazać się wykorzystując wszystkie elementy i warstwy ochrony.
Tradycyjnie już laboratorium AV-Test ocenia programy w trzech kategoriach: ochrony (skuteczność wykrywania i zapobiegania zagrożeniom), wydajności (wpływ antywirusa na działanie komputera) oraz funkcjonalności (dodatkowe opcje programu).
Bitdefender AV TEST
Przetestowano w sumie 20 programów antywirusowych, a oprogramowanie Bitdefender Internet Security (zarówno wersja 2015, jak i 2016) znalazło się w czołówce najlepszych programów antywirusowych, zdobywając maksymalną notę 18 punktów (za każdą kategorię możliwa maksymalna ocena to 6 punktów).
Jednocześnie laboratorium AV-Test nieustannie ocenia 11 produktów chroniących punkty końcowe przeznaczonych do użytku w firmie. Testy są przeprowadzane za pomocą ustawień przewidzianych przez producenta, na najnowszej dostępnej wersji. Testowane oprogramowanie swobodnie mogło się aktualizować i korzystać z usług w chmurze. Bitdefender Endpoint Security jest jednym z dwóch produktów, które uzyskały maksymalne wyniki w trzech kategoriach testów rozwiązań korporacyjnych (ochrona, wydajność, funkcjonalność).
Producent oprogramowania Bitdefender po raz kolejny udowodnił, że nadąża za najnowszymi trendami i potrafi w szybkim tempie zapewnić najlepszą ochronę dla nowego systemu operacyjnego.
Pełne wyniki testów można znaleźć pod adresem: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ