AXIS M1025 – kamera do monitoringu IP

0

Axis Communications wprowadza na rynek model AXIS M1025, kamerę do stosowania wewnątrz pomieszczeń o kompaktowej konstrukcji, która dostarcza obraz w rozdzielczości full HDTV 1080p. Urządzenie adresowane jest do małych sklepów, butików, biur i domów prywatnych.

Urządzenie jest wyposażone w inteligentne funkcje jak wyjście HDMI (Micro) do podglądu obrazu na żywo na monitorze w rozdzielczości HDTV 720p, karty pamięci do przechowywania materiału wizyjnego, Corridor Format optymalizujący nadzór wąskich korytarzy i przejść oraz dodatkowe – poza prądem stałym – zasilanie przez sieć Ethernet (PoE).

Kamera sieciowa AXIS M1025 współpracuje również z oprogramowaniem AXIS Video Hosting System z technologią podłączania kamery tzw. One-Click Camera Connection, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do hostingu wideo. Dzięki obsłudze kart pamięci AXIS M1025 świetnie współdziała z darmowym oprogramowaniem AXIS Camera Companion, stanowiąc niskokosztowe rozwiązanie w zakresie cyfrowych systemów nadzoru wizyjnego stworzone dla małych projektów. AXIS M1025 obsługuje także wiele strumieni H.264.

Kamera współpracuje z oprogramowaniem systemowym, należącym do największej w branży bazy oprogramowania do zarządzania materiałem wizyjnym, utworzonej w ramach Axis Application Development Partner Program i AXIS Camera Station. Kamera współpracuje także z AXIS Camera Application Platform, i jest zgodna z ONVIF ułatwiając integrację systemu kamer a twórcom aplikacji, zapewniając inteligentne funkcje kamer. AXIS M1025 będzie dostępna w pierwszym kwartale 2014 roku za pośrednictwem kanałów dystrybucyjnych firmy Axis (w sugerowanej cenie detalicznej 251 euro).

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ