4 powody, dla których warto zostać partnerem Veeam

0

Veeam jest firmą, która realizuje sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem firm zewnętrznych, Na jakich filarach producent opiera swoją współpracę z partnerami?

– Nie sprzedajemy produktów bezpośrednio do klientów. Nie ma żadnych wyjątków od tej reguły. Veeam zarabia pieniądze razem z partnerami. Nie mamy innej drogi prowadzącej na rynek i nie szukamy jej. – zapewniał Moore Chris Moore, szef kanału partnerskiego Veeam podczas ubiegłorocznej konferencji VeeamON. Chris Moore zaznaczył jednocześnie, że program partnerski Veeam opiera się na czterech filarach: prostocie, zaangażowaniu, przewidywalności i dostarczaniu zysków. Co to oznacza w praktyce?

Prostota – Veeam dąży do tego, aby prowadzić biznes łatwy do zrozumienia, prowadzenia i kreujący wartość dla klienta. Program partnerski ma przynosić maksymalne korzyści, ograniczając do minimum wszelkie nieporozumienia. Producent minimalizuje bariery związane z rozpoczęciem współpracy, oferując przejrzyste modele cenowe, zachęcające do kooperacji oraz szybkiego dostarczania rozwiązań, których oczekują klienci.

Zaangażowanie
– Veeam aktywnie włącza się w działania mające na celu scalanie społeczności partnerów. Firma szczególną wagę przywiązuje do budowy relacji z cenionymi resellerami. Veam posiada na całym świecie działy marketingu i sprzedaży, które pracują, aby zwiększyć dynamikę sprzedaży dzięki programowi Veeam Pro Partners.

Przewidywalność
. Zasady partnerstwa z Veeam są przejrzyste. Producent nie ma żadnych tajemnych planów dotyczących sprzedaży oprogramowania i nigdy nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Firma za pośrednictwem programu Veeam Pro Partners informuje o polityce, strategii, o wszystkim co dzieje się w organizacji, a może zainteresować partnerów.

Zyskowność. Program Veeam ProPartner ma na celu nagradzanie firm , którzy inwestują oraz zwiększają swoje zaangażowanie w sprzedaż i rozwój produktów Veeam Availability. Partnerzy aktywnie uczestniczący w programach certyfikacji, konsekwentnie realizujący strategię rynkową, uzyskują największe korzyści. Veeam oprócz wysokich marży, udziela też atrakcyjne rabaty oraz nagrody.
Veeam - Merytoryczny Partner Bloga
Powrót do Bloga

PODZIEL SIĘ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ