Trzech prelegentów, których trzeba posłuchać na VeeamON Forum

0

Veeam Forum zbliża się szybkimi krokami. 19 maja do warszawskiego Teatru Kapitol warto przyjechać na tylko ze względu na atrakcyjne nagrody w postaci Apple TV, drona i elektrycznej gitary. Lokalną ekipę Veeam wzmocnią bowiem, m.in trzej goście z zagranicy: Olivier Robinne, Serge Robe oraz Clint Wyckoff. To prelegenci, którzy mają bogate doświadczenie w branży IT, a zanim trafili do Veeam, pracowali w uznanych koncernach informatycznych.

„Availability for the Always-On Enterprise” to temat wystąpienia Oliviera Robinne. Żadna organizacja nie może sobie pozwolić na jakiekolwiek przerwy w działalności. Nawet kilkugodzinny brak dostępu do sieci oznacza nie tylko niezadowolenie klientów czy pracowników, ale również utratę zysków. Co zrobić, aby uniknąć tego typu sytuacji? Jak zapewnić dostępność w nowoczesnym centrum danych? To tylko niektóre pytania, na które odpowie Olivier. Prelegent spędził w branży IT niemal trzy dekady. Swoją przygodę z informatyką zaczynał w Accenture. Później wiele lat pracował w CA i Dellu. W tej ostatniej firmie pełnił funkcję dyrektora handlowego ds. klientów strategicznych, a następnie wiceprezesa w regionie Europy Południowej. Do Veeam trafił w 2011 roku. W kwietniu 2015 roku został wiceprezesem Veeam Software na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki.

Z kolei Clint Wyckoff jest ewangelistą w Veeam Software, pracującym na co dzień w Pittsburgu w Stanach Zjednoczonych. Jest zagorzałym fanem nowoczesnych technologii informatycznych, a w szczególności wirtualizacji. Wyckoff może pochwalić się dziesięcioletnim doświadczeniem w projektowaniu architektury korporacyjnych centrów danych. Ma na swoim koncie wiele wystąpień podczas imprez branżowych w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. Wyckoff koncentruje się na poszukiwaniu i tworzeniu rozwiązań pomagających informatykom skuteczniej radzić sobie z rzeczywistymi wyzwaniami, z jakimi spotykają się w swojej codziennej pracy. Clint Wyckoff wspólnie z Sergem Robe opowiedzą w Warszawie o strategii produktowej Veeam, a także o najbliższych i nieco dalej wybiegających w przyszłość trendach branży IT.

Serge Robe jest aktywny w branży IT już od 28 lat. Przed dołączeniem do Veeam w 2013 roku, Serge przez ponad cztery lata pracował w VMware Europe oraz spędził ponad dziesięć lat w europejskim oddziale Apple. Obecnie wchodzi w skład zespołu odpowiedzialnego za marketing produktów Veeam w krajach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki. W orbicie jego zainteresowań znajdują się rozwiązania Veeam, zapewniające stałą dostępność danych i aplikacji w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Więcej informacji o VeeamON Forum 2016 oraz formularz rejestracyjny.

box_itfocus_700x100px_bzd_wpis

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ